Owoce nocy i dni….wystawa czasowa

Dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie serdecznie zaprasza 18.06.2019 r. o godzinie 18:00 do Budynku ekspozycyjnego  Muzeum przy ul. Warszawskiej 61. na otwarcie wystawy czasowej  p.Marka Zalewskiego zatytułowanej  „OWOCE NOCY I DNI….”.

Marek Zalewski – urodzony w Ciechanowie w 1953 roku studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem rektorskim uzyskał na Wydziale Rzeźby w 1980 roku. Pracuje w dziedzinie rzeźby, malarstwa, rysunku i architektury wnętrz w Polsce, Szwajcarii, Niemczech, Francji i na Węgrzech. Uczestnik i organizator sympozjów rzeźbiarskich i ceramicznych w wielu krajach Europy. Wystawiał w Polsce, Niemczech, Skandynawii, Belgii, Norwegii, Francji, Szwajcarii we Włoszech i Syrii.