Oferta pracy – Asystent muzealny w Dziale Promocji i Komunikacji

Dyrektor

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

ogłasza nabór na stanowisko

Asystent muzealny w Dziale Promocji i Komunikacji

                Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie wyższe (min. ukończone studnia pierwszego stopnia na kierunku związanym z działalnością podstawową muzeów)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość narzędzi promocji, w tym promocji w oparciu o social media
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy własnej

                   Wymagania dodatkowe:

  • Doświadczenie w pracy związanej z muzealnictwem lub instytucjami kultury
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z reklamą i marketingiem
  • Doświadczenie w wypowiadaniu się przed kamerą i mikrofonem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość programów grafiki komputerowej
  • Orientacja w zakresie funkcjonowania instytucji kultury

                   Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury
  • Możliwość współpracy przy ciekawych projektach muzealnych, kulturalnych
  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Premia regulaminowa

                   Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Budowanie bazy danych odbiorców oferty Muzeum.
  • Współpraca w przygotowaniu strategii działań promocyjnych.
  • Promocja Muzeum poprzez: kontakt i współpracę z mediami, druk, przygotowanie materiałów i gadżetów promocyjnych.
  • Pisanie i redagowanie artykułów prasowych z zakresu działalności Muzeum wraz z podjęciem wszelkich starań w celu ich publikacji.
  • Bieżąca współpraca z partnerami Muzeum.
  • Współpraca przy uzupełnianiu na bieżąco treści na stronie internetowej Muzeum oraz w mediach społecznościowych.
  • Współpraca z poszczególnymi działami i oddziałem Muzeum w celu pozyskania materiału promocyjnego lub gotowego artykułu w celu publikacji w prasie.
  • Wykonywanie dokumentacji fotograficznej działalności Muzeum do celów promocyjnych.
  • Udział w imprezach promujących Muzeum, w tym współpraca przy organizacji imprez mających na celu promocję Muzeum.

                  Wymagane dokumenty

  • Życiorys (CV) z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia).

             Wymagane dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres:

sekretariat@muzeumciechanow.pl, lub składać osobiście w siedzibie Muzeum ul. Warszawska 61a, 06-400 Ciechanów w terminie od 20.06.2023 r. do 29.06.2023 r. w zamkniętych kopertach z następującą adnotacją:

Nabór na stanowisko Asystent muzealny.

Załącznik 1

  • Dokumenty, które wpłyną po określonym terminie, nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie: muzeumciechanow.pl
  • CV kandydata powinno być opatrzone klauzulą

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe zostały wprowadzone do bazy danych Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie i były przetwarzane w celach związanych z naborem pracowników oraz aby wyżej wymienione dane mogły być przetwarzane po nawiązaniu stosunku pracy, na podstawie ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informacja o wynikach naboru na stanowisko

Asystenta muzealnego

w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko został/a wybrany/a Pan/i Kamil Marek Leszczyński

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

O wyborze zdecydowały wyniki rozmowy kwalifikacyjnej. Komisja pozytywnie oceniła cechy osobowości kandydata. Wykształcenie i doświadczenie zawodowe Pana Kamila rokują sprawne i skuteczne realizowanie powierzonych zadań na danym stanowisku.