Koncert pt.: „Świątecznie i z przytupem”

!LIMIT MIEJSC NA KONCERT ZOSTAŁ WYCZERPANY!

Dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie zaprasza 28.01.2022r. o godzinie 17:00 na koncert pt.: „Świątecznie i z przytupem”. Koncert odbędzie się w Budynku ekspozycyjnym Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie przy ul. Warszawskiej 61.

Na koncercie zostaną zaprezentowane utwory z różnych gatunków muzyki. Oprócz pięknych kolęd, usłyszą Państwo szlagiery: musicalowe, operetkowe, piosenkę okresu dwudziestolecia międzywojennego w tym utwory kabaretowe, jak również współczesną literaturę muzyczną.

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie obecności pod numerem tel. 23. (23) 672 53 46 wew.3

Koncert składać się będzie z dwóch części:
-Świątecznej, w której zaprezentowane zostaną kolędy: „Cicha noc” , „Wśród nocnej ciszy” oraz „Przybieżeli do Betlejem pasterze” a także pastorałka „Zaśnij dziecino”,

-Noworoczno- karnawałowej w której  usłyszą Państwo: arie z operetek: „Czardasz”, „Aria ze śmiechem”, „Wesoła wdówka”musicale: „Tewie Mleczarz”, „Śnić sen” z Człowieka z La Machy, „Tonight” z West Side Story, „Serce” Świat się śmieje,” My Heart will go on” z Titanica, piosenek dwudziestolecia: „ W ogródku El Dorado”, „Już nie zapomnij mnie” „Każdemu wolno kochać”, „Czy się zwróci chociaż część” a współczesne piosenki : „Baby, ach te baby”, „Cicha woda brzegi rwie” oraz dwie piosenki niespodzianki.

Wystąpią:
Aleksandra Okrasa –Wachowska- solistka -sopran
Wiktor Szymonowicz – solista – baryton
Akompaniament muzyczny Maciej Chwała
Koncert poprowadzi Maria Reif – aktorka, reżyser, scenarzystka.