Oferta pracy – Pomocnik muzealny – Gołotczyzna

Pomoc muzealna

• Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy weekendowej
  • uczciwość
  • dobra organizacja pracy własnej

• Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie wypłacane terminowo, raz na miesiąc
  • Pakiet socjalny

• Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • Prace porządkowe na terenie zabytkowego parku w Gołotczyźnie.
  • Utrzymanie w czystości i porządku pomieszczeń w obiektach Muzeum oraz znajdujących się w nich sprzętów i urządzeń zgodnie z wymogami higieny.
  • Wykonywanie innych czynności porządkowych podnoszących estetykę budynków i terenu Muzeum wynikających z potrzeb Muzeum zleconych przez przełożonego.

• Wymagane dokumenty:
  • Życiorys (CV) z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia).

• Wymagane dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@muzeumciechanow.pl, lub składać osobiście w siedzibie Muzeum ul. Warszawska 61 a, 06-400 Ciechanów w terminie od 31.05.2022 r. do 07.06.2022 r., w zamkniętych kopertach z następującą adnotacją: Nabór na stanowisko Pomoc muzealna

• Dokumenty, które wpłyną po określonym terminie, nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie: muzeumciechanow.pl. Złożenie dokumentów jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu Naboru Pracowników Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie.

• CV kandydata powinno być opatrzone klauzulą

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe zostały wprowadzone do bazy danych Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie i były przetwarzane w celach związanych z naborem pracowników, na podstawie ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe zostały wprowadzone do bazy danych Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie i były przetwarzane w celach związanych z naborem pracowników oraz aby dane w zakresie adresu zamieszkania, poczty elektronicznej i numeru telefonu mogły być przetwarzane po nawiązaniu stosunku pracy.

Kwestionariusz osobowy