Wyniki konkursu MOJE MAZOWSZE III EDYCJA KONKURSU HISTORYCZNEGO PLASTYCZNO-LITERACKIEGO „Przydrożne kapliczki i krzyże na Mazowszu”.
GRATULUJEMY WSZYSTKIM!
Kategoria | Typ pracy | Miejsce/
wyróżnienia |
Imię
i nazwisko |
Klasa |
Szkoła
|
Opiekun |
Uczniowie
klas I-III |
ogólnoplastycza
|
I | Alicja Ćwiek | 3b | SP nr 5 im.
W. Broniewskiego w Ciechanowie |
– |
II | Laura Kamińska | 3 | Szkoła Podstawowa im. Sz. Dobosza w Sońsku | – | ||
III | Krzysztof Radomski | 3 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Przasnyszu | Agnieszka Lomperta | ||
Wyróżnienie | Barbara Maciejewska | IIb | Zespół Szkół nr 2 w Pułtusku | Weronika Kowalczyk | ||
Zuzanna Rusinek | Ia | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. P. Kamińskiego
w Sokołowie Podlaskim |
Małgorzata Świsłowska | |||
Hanna Kopka | IIIc | SP nr 7 im. Jana Pawła II
w Ciechanowie |
Anna Kaszubowska | |||
Karol Chabiera | II | SP im. II Armii Wojska Polskiego w Wierzbnie | Elżbieta Wąsowska | |||
przestrzenna
|
I | Hanna Wieliczko | II | Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ruchnie | – | |
Wyróżnienie | Natalia Nagel | IIIb | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | Sylwia Wójtowicz | ||
Kasjan Biegaj | IIb | SP nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku | Elżbieta Paćkowska | |||
Uczniowie
klas IV-VI |
ogólnoplastyczna | I | Zofia Aniołek | VI | Zespół Oświatowy
w Pruszynie |
Maria Joanna Bala |
II | Bartosz Wiktor Martenka | VIa | SP im. Bolesława Chrobrego w Płońsku | Milena Pachla | ||
III | Nikola Pawelczyk | V | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Przasnyszu | Agnieszka Lomperta | ||
Wyróżnienie | Anna Buczyńska | Vb | SP nr 6 w Sokołowie Podlaskim | Renata Sawicka | ||
Anna Czyżewska | V | SP im. Jana Pawła II
w Dzierząźni |
Beata Garlej | |||
Kamila Chabiera | V | SP im. II Armii Wojska Polskiego w Wierzbnie | Elżbieta Wąsowska | |||
przestrzenna | I | Julia Kowalczyk | Va | SP nr 6 w Sokołowie Podlaskim | – | |
Wyróżnienie | Bartosz Szerewicz | VIa | Zespół Placówek Oświatowych w Gołyminie-Ośrodku | Danuta Chojnowska | ||
Uczniowie klas VII-VIII | ogólnoplastyczna | I | Anna Teresa Brykała | VIIc | SP nr 2 im. H. Sienkiewicza
w Przasnyszu |
– |
Tomasz Zdunek | VII | Zespół Oświatowy
w Pruszynie |
– | |||
II | Weronika Złotkowska | VII | SP w Królewie | – | ||
Paweł Madelski | VIII | Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Lesznie | Beata Niska | |||
Karol Gajek | VIIb | Katolicka SP im. Bł. Ks. J. Popiełuszki | Dorota Mazur | |||
III | Igor Szelągowski | VII | SP im. kpr. F. J. Grabowskiego w Bodzanowie | Agnieszka Kłosińska | ||
Kornel Arct | VIIc | SP nr 12 im. K. Makuszyńskiego w Siedlcach | Martyn Jastrzębska | |||
Radosław Smardzewski | VIII | SP w Dzierząźni | Iwona Jąderko | |||
Wyróżnienie
|
Bartosz Jaroszewski | VII | SP nr 2 w Przasnyszu | Kamila Bakuła | ||
Magdalena Jarmuszewska | VIIIb | SP w Wiśniewie | Anna Parzkowska | |||
Kamila Stępień | VIII | SP im. T. Lenartowicza w Regiminie | Marzena Wyjadłowska | |||
Paulina Brzozowska | VIIa | SP nr 5 im. J. Korczaka w Garwolinie | Katarzyna Gołębiewska | |||
Wiktor Przybysz | VIIb | SP w Zatorach | Teresa Buk | |||
Aleksandra Basak | VII | SP w Starym Goniwilku | Monika Płacek | |||
Bartłomiej Stańczak | VII | SP w Siedlinie | Anna Stańczak | |||
Wiktoria Deptuła | VIIa | SP nr 2 im. H. Sienkiewicza w Przasnyszu | Kamila Bakuła | |||
Kamil Gruszewski | VIII | SP im Powstańców Stycznowych w Ligowie | Jolanta Chrzanowska | |||
Konrad Tański | VII | SP im. Teofila Lenartowicza w Regiminie | Marzena Wyjadłowska | |||
Weronika Wojciechowska | VIIb | SP w Ciechanowie | Lidia Symołon | |||
Karol Kurkowski | VIII | SP im. Kard. St. Wyszyńskiego w Siedlinie | Katarzyna Kowalewska | |||
Amelia Szlak | VII | SP w Szczytnie | Eliza Łoniewska | |||
Zofia Klimiuk | VII | SP w Górkach | Iza Lewicka | |||
Maja Makulec | VII | Publiczna SP nr 1 w Garwolinie | Barbara Kędziorek | |||
Natalia Ciecierska | VII | SP im. Z. Podlewskiego w Zeńboku | Ks. Piotr Marzec | |||
Adam Ampuła | VII | SP TWP w Ciechanowie | Lidia Symołon | |||
Wojciech Najduk | VII | SP nr 7 w Ciechanowie | Lidia Symołon | |||
Piotr Kulesza | 7a | SP nr 7 w Ciechanowie | Lidia Symołon | |||
Hanna Kortos | VII | SP im. kard. St. Wyszyńskiego w Siedlinie | – | |||
Gabriel Humięcki | VII | SP nr 7 w Ciechanowie | Lidia Symołon | |||
Antonina Pieczyńska | VIIa | SP TWP w Ciechanowie | Lidia Symołon | |||
Adam Chojecki | VII | SP im. J. Słowackiego w Górkach | Iza Lewicka | |||
Uczniowie klas szkół ponadpodstawowych | I | Dawid Borkowski | III TA | Zespół Szkół Ponad podstawowych Nr 5 w Siedlcach | Monika Prochenka | |
II | Jakub Sikora | Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą | Wioletta Żórawska | |||
III | Patrycja Kołcon | ZSP im. mjr. Henryka Sucharskiego w Przasnyszu | Bogusław Brykała | |||
III | Michał Szysz | I | I Liceum Ogólnokształcące w Łosicach | Katarzyna Chraniuk | ||
Wyróżnienie | Agata Wernik | I LO | Zespół Szkół Samorządowych | Andrzej Danielewicz | ||
Marcin Mucha | 2 A | I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie | Sylwia Mitkowska | |||
Milena Misztal | 4 L | Zespół Szkół Samorządowych w Zawidzu | Andrzej Danielewicz | |||
Zuzanna Smolińska | 3 L | Marzena Smolińska
Bogusław Brykała |
||||
Maria Magdalena Sarnowska | II LTP | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie | Justyna Cieślak | |||
Karolina Kocon | I TG i PC | ZS nr 1 im. Bohaterów Westerplatte | Katarzyna Gołębiewska | |||
Julia Parzyszek | II a | I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie | Sylwia Mitkowska | |||
Magda Głogowska | I a | I LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim | Katarzyna Skibniewska | |||
Dawid Damian Walenda | 1 TRach | ZS nr 1 w Garwolinie | Katarzyna Gołębiewska | |||
Alicja Cmylińska | I B | I LO im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku | Ks. Michał Łuczka | |||
Wiktoria Gajewska | II LTP | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie | Justyna Cieślak | |||
Zuzanna Budka | IV LO | LO im. Władysława St. Reymonta w Zawidzu Kościelnym | Andrzej Danielewicz | |||
Karolina Rowicka | I B | I LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim | Katarzyna Skibniewska | |||
Małgorzata Niestępska | 1 PP | Specjalistyczny Ośrodek szkolno-Wychowawczy w Przasnyszu | Agnieszka Lomperta |
Gratulujemy z całego serca!