XIV Spotkania z historią – 8.09.2018r. – Zamek Książąt Mazowieckich

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie przy współpracy z Urzędem Miasta Ciechanów ma przyjemność już po raz XIV zaprosić Państwa na największą imprezę historyczno – edukacyjno – widowiskową w naszym mieście, czyli na SPOTKANIA Z HISTORIĄ, które odbędą się  8.09.2018r. na dziedzińcu ciechanowskiego zamku.

Tegoroczne Spotkania z Historią odbędą się pod hasłem: Mazowsze w cieniu krzyżackiego płaszcza. Dla miłośników żywej lekcji historii muzeum przygotowało wiele atrakcji m.in. turniej rycerski, pokaz łucznictwa konnego w wykonaniu grupy AMM ARCHERY, pokaz sokolniczy, widowisko teatralne, pokaz konny sprawnościowy + Joust, inscenizacje, scenki, galę profesjonalnych walk i wiele innych niespodzianek.