Zapraszamy na zwiedzanie wystawy „Wspomnienia fotografią pisane…” Przedwojenni Policjanci Północnego Mazowsza

Zapraszamy do zwiedzania  wystawy „Wspomnienia fotografią pisane…” Przedwojenni Policjanci Północnego Mazowsza.

Przypominamy w niej historię Policji Państwowej dwudziestolecia międzywojennego na ziemi ciechanowskiej. Historię napisaną życiorysami i osobistymi przeżyciami, które zaprezentujemy w fotografiach, wspomnieniach i archiwaliach, dokumentujących losy ludzi związanych z Komendą Powiatową Policji Państwowej w Ciechanowie i podległymi jej posterunkami. Naszą ekspozycję wzbogacają zbiory kolekcjonerów prywatnych oraz muzeów północnego Mazowsza, m.in.: policyjne mundury, broń, gwizdki, odznaczenia, dokumenty, fotografie.

MECENAS MUZEUM ORLEN S.A.