Rodzinna niedziela w muzeum

W dniu 24 listopada odbyła się  „Rodzinna niedziela w muzeum”.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w niedługim czasie. O dokładnej dacie poinformujemy na naszej stronie.

Więcej informacji o programie imprezy oraz jej przebiegu  znajdziecie Państwo w rozwinięciu:

Łowiectwo to tradycja, czy pasja? Jak nazywa się osoba, która poluje? Na jakie zwierzęta można polować w polskich lasach?

 

Na te i inne ciekawe pytania można było uzyskać odpowiedź uczestnicząc w warsztatach i prelekcjach  przygotowanych przez edukatorów i gości naszego muzeum w ramach  bezpłatnego cyklu:  Rodzinna Niedziela w Muzeum, która odbyła się 23 listopada 2013r. w budynku ekspozycyjnym przy ul. Warszawskiej 61.  Zwiedzający mieli okazję do obejrzenia wystawy „ Łowiectwo – tradycja i pasja” a także poznania osobiście myśliwych i strażników leśnych, zapoznać się z ich pasją i codzienną pracą. Dobry humor towarzyszyła najmłodszym uczestnikom, którzy oprócz zdobycia garści wiedzy, przeżyli wspaniałą przygodę w poszukiwaniu tropów zwierzyny.

Rodzinna Niedziela w Muzeum to dzień otwarty ( bezpłatny ) w naszym muzeum odbywający się w każdą 4 niedzielę miesiąca. Oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców naszego miasta i nie tylko. Jak sama nazwa wskazuje  szczególnie zachęcamy do odwiedzania muzeum całe rodziny, zwłaszcza z dziećmi. Mieszkańcy Ciechanowa coraz chętniej korzystają z oferty edukacyjnej Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie, z czego bardzo się cieszymy, dziękujemy za ciepłe komentarze i zapraszamy ponownie.

niedziela rodzinna

Udostępnij na: