Zmiana godzin pracy w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

Informujemy, że od 15 lipca 2020 r. ulegają zmianie godziny pracy Muzeum.

Budynek ekspozycyjny przy ul. Warszawskiej 61 otwarty będzie w godz.: 10:00 – 18:00 (przerwa techniczna na dezynfekcję 13.00-14.00);

Zamek Książąt Mazowieckich w godz.: 10.00-18.00 (przerwa techniczna na dezynfekcję 12.00-13.00);

Muzeum Pozytywizmu O/MSzM w Gołotczyźnie w godz.: 9.00-17.00 (przerwa techniczna na dezynfekcję 12.00-13.00).

Serdecznie zapraszamy zwiedzających.

Jednocześnie przypominamy o  zasadach odwiedzin:
– Muzeum czynne jest dla zwiedzających 6 dni w tygodniu (wtorek – niedziela) z godzinną przerwą na dezynfekcję.
-W naszym oddziale Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie ze zwiedzania wyłączone jest I piętro w dworku Aleksandry Bąkowskiej.
– Ilość osób równocześnie przebywających na ekspozycji nie może przekroczyć 4 osób (nie licząc pracowników Muzeum)
– Każdy wchodzący do Muzeum ma obowiązek zakrywania ust i nosa
– Każdy wchodzący do Muzeum ma obowiązek dezynfekcji rąk płynem dostępnym przy wejściu
– Bezwzględnie zakazuje się dotykania eksponatów
– Preferuje się bezgotówkowy sposób dokonywania płatności.

Szczegółowe ustalenia dotyczące bezpieczeństwa w stanie epidemii zawarte są w regulaminie, który umieściliśmy przy wejściach do naszych oddziałów.