Za nami kolejna edycja Europejskiej Nocy Muzeów

Za nami kolejna edycja Europejskiej Nocy Muzeów, która odbyła się 15 maja br.  w godzinach 18:00-23:00. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie, nie zrezygnowało z organizacji imprezy i otworzyło swoje drzwi dla zwiedzających. Zwiedzać można było Budynek ekspozycyjny przy ul. Warszawskiej 61 i Kompleks dworkowo-parkowy z Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie. Mimo, iż oferta  musiała zostać dostosowana  do wymogów  sanitarnych i do wejść ustawiały się kolejki to miłośnicy wieczorno-nocnego zwiedzania nie zawiedli. Nasze placówki odwiedziło łącznie kilkaset osób.

Wszystkim  serdecznie dziękujemy za obecność, zapraszam do galerii zdjęć i do spotkania za rok.

foto: Zdzisław Smardzewski i Nina Matczak