Wystawa prac fotograficznych Pani Katarzyny Haliny Rólki w Gołotczyźnie

Serdecznie zapraszamy do Dworku Aleksandry Bąkowskiej w Gołotczyźnie, gdzie można podziwiać wystawę prac fotograficznych Pani Katarzyny Haliny Rólki

Katarzyna Halina Rólka – urodzona w Warszawie, mieszkanka Płońska. Wykształcenie średnie, pasjonatka fotografii, którą rozwija od wielu lat. Najchętniej fotografuje przyrodę i wszystko co ją otacza, gdyż są to ciekawe tematy dla obiektywu, a w swoich pracach stara się wychwycić to ,,coś” co jest piękne, aby potem pokazać prace zainteresowanym odbiorcom sztuki.

W swojej fotografii utrwala również rodzinny Płońsk, jego dziedzictwo i architekturę, za co została wyróżniona dyplomem od burmistrza Płońska A. Pietrasika w 2014 r.

Katarzyna Rólka należy do Stowarzyszenia Pracy Twórczej w Ciechanowie oraz Stowarzyszenia Twórców Ziemi Płońskiej ,,Art-Płona”. Dotychczasowym osiągnięciem artystki są wystawy fotograficzne zbiorowe i indywidualne

Podczas otwarcia  wernisażu autorce towarzyszyć będzie Akademia Dźwięku z Ciechanowa