Warsztaty Zimowe w Muzeum

Warsztaty zimowe zorganizowane przez Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie dobiegły końca. Zajęcia odbywały się codziennie w godzinach 9:00- 13:00 w budynku ekspozycyjnym przy ul. Warszawskiej 61. Wzięło w nich udział ok. 40 dzieci

Warsztaty podzielone były na dwa turnusy. W każdym turnusie było po 20 uczestników. Czas warsztatów wypełniony był różnorodnymi zajęciami. Uczestnicy nie mogli narzekać na nudę. Rozmawialiśmy o książce, zdrowiu, kosmosie i dinozaurach. Każdy blok tematyczny , wymagał od uczestników dużego zaangażowania i wyobraźni twórczej. Jednego dnia uczestnicy byli ekspertami w dziedzinie żywienia, drugiego wcielili się w rolę „małych   paleontologów” a kolejnego wyruszali w kosmiczną podróż. Towarzyszyło nam dużo śmiechu, radości ,a przede wszystkim dobrej zabawy. Wśród uczestników zawiązały się nowe przyjaźnie i sympatie, które zapewne pozostaną na długo.

O warsztatach w KRDP: http://krdp.fm/news/ciechanow/ferie-w-muzeum-szlachty-mazowieckiej/

Wszystkim dzieciom gorąco dziękujemy za uczestnictwo, szczery uśmiech i wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne atrakcje organizowane przez Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie.

 

 

Udostępnij na: