WARSZTATY ZIMOWE DLA DZIECI – od 01 do 14 lutego 2016r.

Warsztaty w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie przy ul. Warszawskiej 61.

Jak co roku przygotowaliśmy ofertę warsztatów dla dzieci spędzających ferie zimowe w mieście. Zapraszamy wszystkich ciekawych, twórczych, chętnych do działania i poznawania nowych rzeczy. Proponujemy zajęcia plastyczne, lekcje muzealne podczas których uczestnicy będą mieli okazję, stworzyć własne dzieła sztuki. Zapewniamy dobrą zabawę, z której dzieci wyniosą praktyczną wiedzę i umiejętności. Tydzień warsztatów zimowych został podzielony na bloki tematyczne, jeden z nich będzie poświęcony książce. Jeśli chcesz poznać pozostałe bloki zgłoś się na warsztaty w muzeum.

• Warsztaty od 9:00 – 13:00
  • Dwa turnusy od 1 – 5 lutego oraz 8 – 12 lutego 2016 roku
  • Warsztaty zimowe są bezpłatne
  • Oferta przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6 – 10 lat.
  • Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły i zapisy pod numerem: 23 672 55 87 lub w budynku ekspozycyjnym przy ul. Warszawskiej 61.

Serdecznie zapraszamy!