Rodzinna Niedziela:Wiosna w obiektywie, foto-spacer po Ciechanowie

!SPOTKANIE ODWOŁANE!

Dobra wiadomość dla miłośników  fotografii oraz spacerów po mieście. Już 22.03.br. w godzinach od 12.30 do 15:00 Muzeum Szlachty Mazowieckiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z cyklu „Rodzinna Niedziela w Muzeum pod hasłem” Wiosna w obiektywie – Foto-spacer po Ciechanowie”. Spotkanie odbędzie się w Budynku ekspozycyjnym przy ul. Warszawskiej 61.

W programie spotkania: zwiedzanie wystawy fotograficznej prezentowanej w muzeum, prezentacja dotycząca zagadnień fotograficznych, warsztaty fotograficzne.

Uczestnicy odbędą foto-spacer po Ciechanowie podczas którego każdy uczestnik będzie miał za zadanie sfotografować oznaki wiosny. Zapraszamy z aparatami fotograficznymi lub innymi urządzeniami do robienia zdjęć!

Spotkanie poprowadzi  Prezes Ciechanowskiego Klubu Fotograficznego Zdzisław Smardzewski.