Rodzinna Niedziela z Babcią i Dziadkiem w Muzeum

Zapraszamy do udziału w pierwszej w tym roku Rodzinnej Niedzieli w Muzeum, zorganizowanej z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spotkanie odbędzie się 20.01.2019 r. w godzinach od  12.30 do 15:00 w budynku ekspozycyjnym przy ul. Warszawskiej 61.

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, babciami i dziadkami. Uczestnicy będą mogli tego dnia bezpłatnie zwiedzić wystawy stałe i czasowe eksponowane w muzeum, najmłodsi popisać się zdolnościami plastycznymi i w twórczy sposób podziękować dziadkom za ich obecność i miłość.

Czekają niespodzianki, mnóstwo śmiechu i zabawy, ale przede wszystkim miło spędzony czas w rodzinnej atmosferze.

Rodzinną Niedzielę uświetni występ Pani Joanny Kiszkurno i Pana Roberta Bartołda, którzy zaśpiewają dla gości ponadczasowe przeboje i piosenki dla dzieci.