Rodzinna Niedziela z Babcią i Dziadkiem w Muzeum

Dnia 20 stycznia odbyła się Rodzinna Niedziela w Muzeum, podczas której wspólnie świętowaliśmy przypadający wkrótce Dzień Babci i Dziadka.
W ramach wydarzenia nasi goście zwiedzili wystawy stałe i czasowe eksponowane w muzeum. Wysłuchali mini koncertu przygotowanego właśnie na tą okoliczność i dowiedzieli się jaka jest historia Święta Babci i Dziadka. Ostatnim punktem spotkania były warsztaty plastyczne.

Dziękujemy gościom za przybycie i wspólną zabawę, a wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, szczęścia i co najmniej tyle uśmiechu co podczas dzisiejszego spotkania

Muzyczną ucztę dla duszy przygotowali: Pani Joanna Kiszkurno, Pan Robert Bartołd i Adam Bartołd – dziękujemy serdecznie za piękny koncert.