Kolejny krok muzeum w kierunku niwelacji barier dla osób niepełnosprawnych

Miło nam poinformować, że w Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie są już dostępne audioprzewodniki z nagraniami w specjalnych wersjach: z lektorem języka migowego, z audiodeskrypcją oraz z tłumaczeniem na język angielski.
Przygotowana prezentacja na nośnikach zawiera historię zamku, która kompleksowo oprowadzi zwiedzającego po ekspozycjach muzealnych.
Audioprzewodniki czekają na Państwa do pobrania w recepcji zamku.

Projekty „Udostępnienie ekspozycji muzealnej w Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie osobom ze szczególnymi potrzebami” oraz  „Zakup audioprzewodników wraz z akcesoriami do Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. A także ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.