„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

Miło nam poinformować, że Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie przyłączyło się od akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.
Akcja organizowana jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w dniach od 23 do 25 września 2016r.

Przedsięwzięcie  ma na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania wszystkich obiektów Muzeum Szlachty Mazowieckiej  z tańszym biletem.

Oferta w ramach akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” od 23.09-do 25.09.2016r.

budynek ekspozycyjny ul. Warszawska 61
po zniżce- wstęp za 1zł
-Rzemiosło wsi mazowieckiej w miniaturze
-Utracony świat-ślady rodzin żydowskich w Ciechanowie do roku 1942