Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny w dniach 9-11 marca 2018r.

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie przystąpiło po raz kolejny do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej  przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną. Zwiedzanie wystaw za „pół ceny”odbędzie się w dniach 9-11 marca 2018r. Zapraszamy!

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi  turystyczne w całym kraju.

Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym.

Do zwiedzania zapraszamy:

Piątek: od 8.00 do 16.00
Sobota: od 08.00 do 16.00
Niedziela: od 08.00 do 16.00

Oferta w ramach akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

budynek ekspozycyjny ul. Warszawska 61

-Rzemiosło wsi mazowieckiej w miniaturze
-Utracony świat-ślady rodzin żydowskich w Ciechanowie do roku 1942
-Rzeźba ludowa z kolekcji Państwa Przedpełskich

•Zamek Książąt Mazowieckich w Ciechanowie – ul. Zamkowa 1

-Fakty i mity ciechanowskiego zamku
-Księstwo Mazowieckie 1200-1526: intrygi, trucizny i smok czyli 300 lat niezależnego Mazowsza