POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie przystąpiło po raz kolejny do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” . Już w listopadzie w powraca ulubiona akcja Polskiej Organizacji Turystycznej . W tym roku w nowej odsłonie! Bo aż w dwóch weekendach listopada. 18-20 oraz 25-27/11/2022 r.” POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określone przez organizatora weekendy mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi  turystyczne w całym kraju.

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie przygotowało ofertę zwiedzania wystaw dla wszystkich miłośników sztuki i kultury za pół ceny.