Pierwszy Dzień Wiosny

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie oddział w Gołotczyźnie wspólnie z GOK w Sońsku zorganizowało dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Sońsku spotkanie z okazji PIERWSZEGO DNIA WIOSNY.

Spotkanie odbyło się na terenie parku Muzeum w Gołotczyźnie. Goście zwiedzili  park poszukując zwiastunów wiosny, a także uczestniczyli w zorganizowanych zabawach i konkursach. Nie zabrakło oczywiście marzanny, prac plastycznych i  transparentów. Dzień był pogodny, jednak chłodny  jak to w marcu bywa. Atmosferę ogrzewało ognisko, pieczone kiełbaski oraz radosne śmiechy dzieci, biegających po parku. To był naprawdę udany dzień, dzieci były bardzo zadowolone  tym bardziej, że dopisała  pogoda i dobre humory.