Oferta pracy – Przewodnik muzealny

Dyrektor

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

ogłasza nabór na stanowisko

Przewodnik muzealny

1. Wymagania

  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy weekendowej
  • uczciwość
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wykształcenie minimum średnie

2. Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony na okres 6 miesięcy
  • Pełen etat;
  • Wynagrodzenie wypłacane terminowo, raz na miesiąc
  • Pakiet socjalny

3.Zakres zadań wykonywanych na stanowisku

  • Nadzór nad eksponatami z ekspozycji..
  • Prowadzenie lekcji muzealnych według opracowanych konspektów.
  • Pomoc przy organizowaniu nowych wystaw.
  • Wykonywanie innych czynności porządkowych podnoszących estetykę budynku i terenu Muzeum wynikających z potrzeb Muzeum zleconych przez przełożonego.

4.Wymagane dokumenty

  • Życiorys (CV) z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia).
  • Wymagane dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@muzeumciechanow.pl,
    lub składać osobiście w siedzibie Muzeum, ul. Warszawska 61 a, 06-400 Ciechanów,
    w terminie od 28.05.2021 r. do 06.06.2021 r.,  w zamkniętych kopertach z następującą adnotacją:
    Nabór na stanowisko Przewodnik muzealny – Ciechanów
  • Dokumenty, które wpłyną po określonym terminie, nie będą rozpatrywane. Szczegóły dotyczące oferty zostaną podane podczas spotkania rekrutacyjnego.
  • CV kandydata powinno być opatrzone klauzulą

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe zostały wprowadzone do bazy danych Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie i były przetwarzane w celach związanych z naborem pracowników, na podstawie art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Kwestionariusz do pobrania:

Kwestionariusz osobowy

Informacja o wynikach naboru na stanowisko
w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie:

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Sylwia Wydurska.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
O wyborze zdecydowały wyniki rozmowy kwalifikacyjnej. Komisja pozytywnie oceniła cechy osobowości kandydata. Cechy charakteru i doświadczenie zawodowe wskazują na sprawną i skuteczną realizację powierzonych zadań na danym stanowisku. Pani Sylwia spełnia wszystkie wymagania zawarte w ofercie pracy.