NOC MUZEÓW 2019 za nami

W sobotę, 18 maja 2019 r. odbyła się kolejna Noc Muzeów zorganizowana przez Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie.  Tegoroczne wydarzenie  cieszyło  się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców Ciechanowa i okolic, ale także wśród turystów. Nie zabrakło rodzin z dziećmi, młodzieży i osób starszych.Drzwi muzeum otwarte były dla zwiedzających do godziny 23:00. Nasze placówki odwiedziło blisko 2,500 osób.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim którzy pomogli nam tego dnia umilić pobyt naszych Gości tj.

Panu Jackowi Hryniewiczowi za opowieści  o współczesnym Izraelu,

Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im.Stanisława Moniuszki za przygotowanie pięknego Koncertu z okazji 200. Rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki.

Dla pracowników Domu Polonii z Pułtuska za przygotowanie pokazu i degustacji kuchni szlacheckiej,

Rycerzom z Chorągwi Rycerstwa Ziemi Ciechanowskiej za przygotowanie atrakcji na Zamku,

Stowarzyszeniu Rekonstrukcji historycznej  79 pp oraz Stowarzyszeniu Radzanowia

oraz  Prezydentowi Miasta Ciechanów i Zakładowi Komunikacji Miejskiej  z Ciechanowa za umożliwienie niezmotoryzowanym  bezpłatnego przejazdu między naszymi placówkami.