LAUREACI KONKURSU MOJE MAZOWSZE II EDYCJA KONKURSU HISTORYCZNEGO PLASTYCZNO-LITERACKIEGO „W mazowieckim dworze”.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży za udział w konkursie zorganizowanym, pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. Cieszymy się, że tak liczne grono uczniów wzięło udział w konkursie. Komisje konkursowe, nie miały łatwego zadania.

Spośród 54 prac Jury konkursu w składzie :

Przewodniczący: Robert Kołakowski -Dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

Członkowie jury: dr Bogumiła Umińska – kierownik działu historycznego MSM,  Piotr Banasiak – kierownik działu oświatowego MSM,  dr Piotr Kaszubowski- z działu etnograficznego MSM , Dariusz Krawczyk – kierownik działu sztuki MSM.

Sekretarz:  Sylwia Karaś-Stanik – z działu oświatowego MSM.

przyznali następujące nagrody:

Uczniowie klas I-III

1. miejsce: Dariusz Domżała, kl. II – Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach

2. miejsce: Alicja Ćwiek , kl. II – Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie im. Władysława Broniewskiego w Ciechanowie

3. miejsce ex aequo:

  • Hanna Kopka, kl. II – Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie
  •  Laura Kamińska, kl. II -Szkoła Podstawowa im. Szczepana Dobosza w Sońsku

Wyróżnienie: Szymon Konop, kl. II – Szkoła Podstawowa im. P. J. Gołaszewskiego w Gołyminie-Ośrodku

Uczniowie klas IV-VI

1 miejsce: Marta Magerowska , kl. V – Szkoła Podstawowa im. Szczepana Dobosza w Sońsku

2 miejsce ex aequo:

  • Anna Brykała, kl. VI  – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu
  • Zofia Zadrożna kl. VI – Szkoła Podstawowa im. Szczepana Dobosza w Sońsku

3 miejsce: Klaudia Kołakowska, kl. VI Szkoła Podstawowa im. P. J. Gołaszewskiego w Gołyminie-Ośrodku

Wyróżnienia:

  •  Oliwia Komorowska, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. Szczepana Dobosza w Sońsku
  • Kacper Żebrowski kl. IV – Szkoła Podstawowa im. Szczepana Dobosza w Sońsku
  • Aleksandra Chylińska kl. VI- Szkoła Podstawowa im. P. J. Gołaszewskiego w Gołyminie-Ośrodku

 

Uczniowie klas VII-VIII

1 miejsce: Piotr Tatarek kl. VII- Szkoła Podstawowa im. P. J. Gołaszewskiego w Gołyminie-Ośrodku

2 miejsce ex aequo:

  • Zuzanna Strachota kl. VIII -Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza w Regiminie
  • Paulina Sobota kl. VIII  – Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza w Regiminie

3 miejsce ex aequo:

  • Gabriela Rurkowska kl. VIII- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Jana Kilińskiego 1, 06-300 Przasnysz
  •  Wiktoria Sowińska kl. VIII – Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza w Regiminie

Wyróżnienia:

  • Angelika Łubińska kl. VII, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
  • Kinga Kucharska kl. VIII – Szkoła Podstawowa w Bodzanowie

Uczniowie szkół ponadpodstawowych

NAGRODA SPECJALNA: Adrian Kobacki, II liceum – VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

 

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom. O dacie wręczenia nagród poinformujemy telefonicznie.

Udostępnij na: