Kwiaty Ogrodów 2023 za nami

Za nami wystawa plenerowa „Kwiaty Ogrodów”, która odbyła się w minioną niedzielę 14 maja 2023r. w kompleksie dworkowo-parkowym  na terenie Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie.

Kwiaty ogrodów przy pięknej pogodzie zgromadziły tłumy zwiedzających. Imprezie towarzyszył koncert zespołu Klezmersi  oraz kiermasze wyrobów rzemiosła i twórczości ludowej. Osoby chcące upiększyć  swoje balkony,  tarasy  czy  ogrody  miały  okazję nie tylko podziwiać, ale i zakupić prezentowane produkty, ponieważ wystawa połączona była ze sprzedażą: kwiatów i krzewów ozdobnych,  rzeźb i obrazów o tematyce florystycznej, plastyki obrzędowej, wyrobów pszczelarskich i wyrobów z surowców  naturalnych  przeznaczonych do ogrodu.