Kwiaty ogrodów 2019 w Gołotczyźnie – informacje dla wystawców

Serdecznie zapraszamy chętnych wystawców do zaprezentowania się w trakcie imprezy plenerowej Kwiaty Ogrodów organizowanej na terenie kompleksu dworkowo-parkowego w Gołotczyźnie.

Impreza odbędzie się 12 maja 2019 roku (niedziela) w godzinach 10:00 – 18:00 na terenie parku w Gołotczyźnie.

Wszelkich informacji odnośnie imprezy udziela dział etnograficzny Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie pod nr tel. 23 672 53 46 . (Pani Anna Żukowska)

Kwiaty Ogrodów to impreza cykliczna w plenerze, która co roku odbywa  się  maju  w oddziale Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie na terenie parku. Imprezie towarzyszą  koncerty zespołów folklorystycznych oraz kiermasze wyrobów rzemiosła i twórczości ludowej. Osoby chcące upiększyć  swoje  balkony,  tarasy  czy  ogrody  mają tego dnia  okazję nie tylko podziwiać ale i zakupić prezentowane produkty, ponieważ wystawa połączona jest ze sprzedażą: kwiatów i krzewów ozdobnych,  rzeźb i obrazów o tematyce florystycznej plastyki obrzędowej, wyrobów pszczelarskich i wyrobów z surowców   naturalnych o przeznaczeniu ogrodowym.