KONCERT KOLĘD W GOŁOTCZYŹNIE

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie oddział w Gołotczyźnie serdecznie zaprasza na Koncert Kolęd, który odbędzie się  10 grudnia (sobota) o godzinie 12.00 w  Dworku Aleksandry Bąkowskiej w Gołotczyźnie. Na koncercie usłyszymy kolędy w wykonaniu zespółu ,,THE BLACK FOREST” działającego przy Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Płońsku.

Zespół ,,THE BLACK FOREST” działający przy Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Płońsku. powstał w 2013 roku z inicjatywy dyrektora szkoły p. Mariusza Wrzesińskiego, który postanowił rozszerzyć działalność szkoły o grę zespołową w ramach innych gatunków muzyki.

Zespół skupia młodzież, która oprócz podstawowego kształcenia w zakresie muzyki klasycznej interesuje się również muzyką rozrywkową, rockową i jazzem i w swojej działalności pragnie sięgać do najlepszych tradycji muzyki polskiej i zagranicznej. Dlatego też w repertuarze zespołu znajdziemy znanych i popularnych wykonawców i i zespołów.

Członkami zespołu są uczniowie i absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Płońsku oraz inne osoby spoza szkoły muzycznej , które chcą wspólnie grać i rozwijać się muzycznie.

Opiekunami zespołu są: dyrektor – Mariusz Wrzesiński oraz nauczyciel – Andrzej Izydorczak.

W skład zespołu wchodzi grupa wokalna oraz grupa instrumentalna rozszerzona o sekcję instrumentów dętych.

Udostępnij na: