Koncert świąteczno-noworoczny – Historia De Un Amor

W ostatnią środę roku 2015 w budynku ekspozycyjnym Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie odbył się koncert  świąteczno – noworoczny pod nazwą „Historia de un Amor. Opowieść o miłości”.

Koncert odbył się przy wsparciu finansowym Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń.

Widzowie wysłuchali kilkunastu utworów muzyki klasycznej i popularnej w wykonaniu : Mileny Lange(sopran), Macieja Madalińskiego(tenor) przy akompaniamencie  Wiktorii Szubelak (gitara klasyczna) i Mirosława Feldgebela (fortepian) .Podczas koncertu nie brakowało humoru, a  to za sprawą wspaniałego konferansjera Andrzeja Krusiewicza, który zabawiał gości rozmaitymi anegdotami. Sami artyści  zaś zachwycali nie tylko niesamowitym talentem wokalnym, ale również pięknymi strojami oraz elementami choreograficznymi. Koncert trwający niemal dwie godziny, nagrodzony został gromkimi brawami. Ponadto, na specjalne życzenie publiczności, spotkanie przedłużono o kolejne bisy. Koncert zakończył się   wspólnym kolędowaniem artystów  z  licznie zgromadzoną publicznością.