FERIE ZIMOWE 2008

„FERIE W MIEŚCIE” 2008
w dniach 11.02. – 22.02.2008r

Tak minęły „ Ferie w Muzeum” , których głównym organizatorem jets Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

Wśród tegorocznych atrakcji znalazła się m.in. nauka tańca, zajęcia plastyczne, wizyta w kinie na basenie, a także zwiedzanie obiektów muzealnych. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się spektakl kukiełkowy w wykonaniu Teatru „ Atlantis” pod tytułem „ Dziadek do orzechów” oraz warsztaty plastyczne prowadzone przez aktorów. Podczas pobytu w Muzeum uczestnicy otrzymywali gorące posiłki. Akcja feryjna, którą zorganizowaliśmy spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, mieszkańców Ciechanowa i okolic. Z powodu braku wolnych miejsc wielu chętnych ,musiało zrezygnować z tej formy wypoczynku. Na zakończenie ferii dzieciom, które brały udział w zajęciach trudno było się rozstać.

Chcemy serdeczne podziękować instytucjom które wsparły naszą akcję feryjną, Urząd Miasta Ciechanów, PKS Ciechanów, Firma „Achtel” w Ciechanowie, Świat dziecka, Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie Cedrob S.A oraz MOSiR w Ciechanowie.

Oto kilka zdjęć obrazujących zabawę dzieci, pozostałe można obejrzeć na naszej stronie w „Galerii” – Dziadek do orzechow, Ferie 2008.

zobacz galerię

zobacz galerię

zobacz galerię

Udostępnij na: