„Dzień zmienia się o północy”- zapraszamy na wernisaż wystawy

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie zaprasza na wernisaż wystawy pt.: „Dzień zmienia się o północy”, który odbędzie się 30 listopada  (środa) 2022 r. o godz. 17: 00 w budynku ekspozycyjnym Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie przy ul. Warszawskiej 61.

Autorką prac jest p. Bogna Podbielska absolwentka na wydziale malarstwa ASP w Krakowie oraz na wydziale reżyserii dramatu na PWST w Krakowie; nagrodzona między innymi stypendium Ministra Kultury i Sztuki „Młoda Polska” i nagrodą za debiut reżyserski na Konfrontacjach Klasyki Polskiej w Opolu, współpracuje z pismem „Teatr” w roli rysownika,  zajmuje się również malarstwem i grafiką użytkową. Brała udział w licznych wystawach w Polsce i zagranicą m.in.: Łodzi, Wrocławiu i Sztokholmie. Na wystawie w Ciechanowie można zobaczyć około 40 prac malarki.

Wystawa czynna do 31 stycznia 2023r.

Kurator wystawy: Wojciech Skibicki