Chcesz zostać Księciem mazowieckim, Księżną lub duchem?

Chcesz zostać księciem mazowieckim, mazowiecką księżną, a może duchem, którego głos dobywa się z otchłani czasu?
A może chcesz wcieli się w rolę Szekspira i wyrzec najsłynniejsze zdanie w dziejach teatru: Być czy nie być oto jest pytanie?
Chcesz by Twój głos przez lata brzmiał w wieżach ciechanowskiego zamku?
Zgłoś się na casting!

Pobierz Kartę zgłoszeniową i wyślij ją na maila oswiata@muzeumciechanow.pl

Wybieramy najlepsze odtwórców głosów książąt i księżnych mazowieckich na wyjątkową wystawę o książętach mazowieckich i czasach, gdy rządzone przez nich Mazowsze było niezależnym krajem. Wystawa już niedługo będzie otwarta w murach Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie.

Kandydatów do odtwórców głosów księżnych i książąt mazowieckich oceniać będą znani z anteny Katolickiego Radia Diecezji Płockiej dziennikarze, pracownicy Muzeum Szlachty Mazowieckiej oraz projektanci wystawy.

Akcja ma charakter społeczny Muzeum nie wypłaca wynagrodzenia za udzielenie głosu do wystawy.

Zgłoś się już dziś! Wypełnij formularz – podaj swoje imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy i e-mail, wybierz rolę, którą chcesz zaprezentować na castingu.
Tekst do nauczenia się wybranej roli oraz termin przesłuchania otrzymasz (prawdopodobnie 24 października 2014r. w siedzibie KRDP w Ciechanowie) na podany w zgłoszeniu e-mail. Zgłoszenia proszę wysyłać do dnia 22 października 2014 r. Naucz się go dobrze i przyjdź na casting!

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ

Sprawdź jakim postaciom możesz użyczy swojego głosu?
Jakie role możesz zagrać ?
Wybierz tę rolę, która najlepiej do Ciebie pasuje, w której czujesz się najlepiej. Wymień ją w mailu zgłoszeniowym na casting. Dostaniesz zwrotnym mailem tekst, którego musisz się nauczyć

POBIERZ PODZIAŁ RÓL