„TROPY EUROPY II” – PRZYGODOWA GRA MIEJSKA NA ZAMKU KSIĄŻĄT MAZOWIECKICH W CIECHANOWIE

Rywalizacja w klimacie filmów szpiegowskich, atrakcyjne nagrody i obiekty współfinansowane
z funduszy europejskich w tle – oto co czeka uczestników gry miejskiej „Tropy Europy II – na tropie przygody!” która odbędzie się w sobotę 30 listopada w Ciechanowie.

Start gry zaplanowano na 12.00, a rejestracja graczy rozpocznie się godzinę wcześniej.

Ważne terminy i godziny:

30.11.2013 – sobota – Ciechanów

11.00 – rozpoczęcie rejestracji uczestników

11.40 – zakończenie rejestracji uczestników

Ok. 11.50 – wprowadzenie w zasady gry, przygotowanie do startu gry

12.00 – start gry

16.00 – zamknięcie mety/koniec gry

Ok. 16.30 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

Dokładne miejsce rejestracji, startu i mety zostanie ogłoszone na kilka dni przed terminem gry na stronie www.tropyeuropy.eu. Na stronie znajduje się regulamin gry, formularze elektroniczne do rezerwacji miejsc w grze oraz inne przydatne informacje.

Partnerami i współorganizatorami gry w Ciechanowie są beneficjenci RPO WM:

Miasto Ciechanów – Urząd Miasta Ciechanów,

Powiatowa Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie,

Dom Pomocy Społecznej „Kombatant” w Ciechanowie,

Muzeum Szlachty Mazowieckiej,

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie.

Jak wziąć udział w grach „Tropy Europy II”?

Żeby wziąć udział w grze należy stworzyć drużynę, która liczyć będzie od 2 do 4 osób, w tym przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia. Udział w grze wymaga wcześniejszej rejestracji. Żeby zarejestrować zespół należy zgłosić się w dniu imprezy między 11.00 a 11.40 do punktu rejestracji graczy. Miejsce startu i rejestracji zostanie ogłoszone na stronie www.tropyeuropy.eu na kilka dni przed terminem gry. By mieć pewność, że miejsc dla nas nie zabraknie warto skorzystać z elektronicznej rezerwacji miejsc dostępnej na stronie www.tropyeuropy.eu lub na stronie gry na Facebooku – www.facebook.com/tropyeuropy. Na obu stronach znajdują się też szczegółowe informacje organizacyjne i aktualności na temat gier.

Nagrody

Nagrodą główną w każdej z gier jest niezapomniane przeżycie – ekskluzywny lot balonem nad Mazowszem dla czterech osób, który będzie można zrealizować do końca 2014 roku. Miejscem realizacji lotu będą Radziejowice, ok. 50 km od Warszawy. Zwycięzcy sami określą termin realizacji lotu. Za II miejsce w grze nagrodą jest voucher na zakup sprzętu sportowo/turystycznego
o wartości 1000 złotych, a za III miejsce o wartości 600 złotych. Dodatkowo w każdej z gier rozdamy wśród wszystkich drużyn, które zakończą grę 10 zaproszeń do restauracji, miejsc kultury, rekreacji
i rozrywki, o wartości 200 złotych każde.

Kto za tym stoi?

Organizatorem drugiej edycji gier miejskich „Tropy Europy” jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Wykonawcą gier jest Silesia Events. Patronami medialnymi gier są: Tygodnik Ciechanowski, Tygodnik Siedlecki i Radio Eska.

Dodatkowych informacji o Grach udzieli Państwu:

Dorota Janas – Wykonawca/Koordynator Gier

Silesia Events – Eventy z pozytywną energią