„Stanisław Ostoja-Kotkowski twórca techniki laserowej i grafiki komputerowej”

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie zaprasza na spotkanie
z Krzysztofem Gadomskim pod tytułem
„Stanisław Ostoja-Kotkowski twórca techniki laserowej i grafiki komputerowej”

17 listopada (czwartek) 2011 o godz. 17:00
w budynku ekspozycyjnym Muzeum
przy ul. Warszawskiej 61

Krzysztof Gadomski

Absolwent technikum zawodowego w Przasnyszu, studium organizacji reklamy w Ciechanowie, studium pedagogicznego w Warszawie. Ukończył studia w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku na Wydziale Pedagogicznym o specjalności doradztwo zawodowe, studia II stopnia w Akademii Humanistycznej w Pułtusku o specjalności pedagogika ogólna oraz II kierunek animacja kulturalna i plastyka. Odbył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim o specjalności polityka społeczna i doradztwo zawodowe oraz w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie: zarządzanie kulturą w Unii Europejskiej.

Członek Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej. Pomysłodawca i przewodniczący komisji konkursowej Kapituły Medalu Stanisława Ostoja–Kotkowskiego (od 2005), współzałożyciel Przasnyskiej Grupy Artystycznej (PGART) w 2008. W latach 2006–2008 przewodniczący Komisji Kultury Rady Miasta Przasnysza. Od 2008 roku dyrektor Miejskiego Domu Kultury im. Stanisława Ostoja-Kotkowskiego w Przasnyszu.