Oferta pracy-Przewodnik Muzealny

Oferta pracy

PRZEWODNIK MUZEALNY

(umowa na czas określony)

Opis stanowiska:

  1. Nadzór nad eksponatami z ekspozycji.
  2. Troska o stan eksponatów i ich bezpieczeństwo.
  3. Fachowa prezentacja powierzonych wystaw.
  4. Uprzejmość wobec zwiedzających ekspozycje.
  5. Organizowanie frekwencji w muzeum przez stały kontakt ze szkołami oraz innymi placówkami  oświatowymi.
  6. Prowadzenie lekcji muzealnych według opracowanych konspektów.
  7. Pomoc przy organizowaniu nowych wystaw.
  8. Zapoznanie się z bieżącymi wydawnictwami muzealnymi.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • preferowane wykształcenie humanistyczne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • sumienność, odpowiedzialność;
  • wysoka kultura osobista;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres sekretariat@muzeumciechanow.pl lub dostarczenie do sekretariatu Muzeum, ul. Warszawska 61A, 06-400 Ciechanów. Ofert prosimy składać do 28.02.2019r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)