Oferta Pracy- PRACOWNIK SEKRETARIATU

Oferta pracy

Pracownik sekretariatu

Stanowisko:  Specjalista

(umowa na zastępstwo)

Opis stanowiska:

  • obsługa sekretariatu Muzeum;
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji;
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej (poczta tradycyjna i elektroniczna);
  • przygotowywanie podstawowych pism urzędowych;
  • obsługa urządzeń biurowych;
  • przestrzeganie prawidłowego obiegu dokumentów zgodnego z obowiązującymi procedurami;
  • obsługa centrali telefonicznej;
  • inne zlecone prace z zakresu administracji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • sumienność, odpowiedzialność;
  • wysoka kultura osobista;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres sekretariat@muzeumciechanow.pl lub dostarczenie do sekretariatu Muzeum, ul. Warszawska 61A, 06-400 Ciechanów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych – tekst jedn. Dz. U. 2016, poz. 922)