Jacek Bonecki był gościem Ciechanowskiego Klubu Fotograficznego

14 grudnia 2017r. o godz. 18.30 w budynku ekspozycyjnym przy ul. Warszawskiej 61 odbyło się  spotkanie z Panem Jackiem Boneckim – fotografem i popularyzatorem fotografii, operatorem filmowym, producentem telewizyjnym oraz dziennikarzem. Spotkanie zorganizował Pan Zdzisław Smardzewski Prezes Ciechanowskiego Klubu Fotograficznego.

Spotkanie poświęcone było ostatniej podróży fotografa do Nepalu. Wspomnienia z tego wyjazdu zostały uwiecznione na przepięknych fotografiach, które  można było podziwiać na ekranie. Nie zabrakło też rozmów o tym, jak powstały te zdjęcia i w jakich okolicznościach. Opowieści o fotografowaniu czasami w bardzo trudnych warunkach z uwagą słuchała licznie zgromadzona publiczność. Ciechanowski Klub Fotograficzny podziękował osobom bezinteresownie zaangażowanym w prace na rzecz klubu. Wśród wyróżnionych znalazła się Pani dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie Hanna Długoszewska – Nadratowska. Z rąk zarządu statuetkę odebrał Piotr Banasiak kierownik działu naukowo – oświatowego. Wspólnym dzieleniem się opłatkiem przy kolędach i pieśniach w wykonaniu duetu Joanny Kiszkurno i Roberta Bartołda podsumowano działalność Ciechanowskiego Koła Fotograficznego w roku  2017,  którego członkowie w ramach współpracy spotykają się w progach ciechanowskiego muzeum.