Dzień Dziecka w Muzeum

31 maja 2012 Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie zorganizowało imprezę plenerową z okazji „ Dnia Dziecka”. Na szczęście pogoda dopisała i dzieci z przedszkoli nr 6 i 4 w Ciechanowie mogły się bawić i tworzyć wspólne dzieło plastyczne – najdłuższy rysunek na ręczniku papierowym pt.„ Miasto oczami dziecka”.

Nie zabrakło też konkursów z nagrodami, w których milusińscy bardzo chętnie brali udział. Było wesoło
i kolorowo. Muzyka dla dzieci rozbrzmiewała z głośników i zachęcała również spacerowiczów z dziećmi do odwiedzenia naszego namiotu rozstawionego przed budynkiem ekspozycyjnym przy. ul. Warszawskiej 61. Materiały plastyczne w formie kredek i farb udostępniła Fundacja Rozwoju Talentów „ JesteM Blisko”, która współpracuje z naszym muzeum a do pomocy w dekoracji otoczenia przed budynkiem włączyły się słuchaczki z Kolegium Nauczycielskiego w Ciechanowie.
Za okazaną pomoc i zaangażowanie serdecznie dziękujemy![nggallery id=59]