Category Archives: Czasowe

Wystawa czasowa: Militaria w zbiorach Muzeum Szlachty Mazowieckiej

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie zaprasza na wystawę czasową Militaria w zbiorach Muzeum Szlachty Mazowieckiej, do budynku ekspozycyjnego Muzeum przy ul. Warszawskiej 61.

Wystawa fotograficzna”Od aparatu do zdjęcia”

Dnia 27.07.2017r. w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie odbył się wernisaż wystawy pt:”Od aparatu do zdjęcia.  Wystawa została zorganizowana we współpracy Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie ze Stowarzyszeniem Twórców Fotoklubu RP  i Ciechanowskim Klubem Fotograficznym.

Wystawa „ZA LADĄ STAREGO SUBIEKTA”

 „ZA LADĄ STAREGO SUBIEKTA” to tytuł wystawy, którą można zwiedzać w Dworku Aleksandry Bąkowskiej w Gołotczyźnie. Serdecznie zapraszamy.

Wystawa fotograficzna „VI Ciechanów Wrzuć na luz i jeszcze plus”

Dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie i Społeczny Komitet Organizacyjny Imprezy„ Ciechanów Wrzuć na Luz i jeszcze plus” zapraszają na wystawę fotograficzną „VI Ciechanów Wrzuć na luz i jeszcze plus” do Budynku ekspozycyjnego przy ul.Warszawskiej 61.

Wystawa: Militaria w zbiorach Muzeum Szlachty Mazowieckiej

Dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie zaprasza na otwarcie wystawy: Militaria w zbiorach Muzeum Szlachty Mazowieckiej, 21.02.2017r. o godz.17:00  do budynku ekspozycyjnego Muzeum przy ul. Warszawskiej 61.

„Madonna uformowana w piękną całość”- wystawa p.Marka Zalewskiego

Dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie serdecznie zaprasza na ekspozycję  rysunku p.Marka Zalewskiego zatytułowaną „MADONNA uformowana w piękną całość…”.Ekspozycje można oglądać od  18.10.2016r w budynku ekspozycyjnym  Muzeum przy ul. Warszawskiej 61.

„Znaczki pocztowe i koperty”-wystawa p.Bogusława Podgórskiego

Dyrektor Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie zaprasza do obejrzenia kolekcji znaczków pocztowych i kopert ze zbiorów p.Bogusława Podgórskiego, do budynku ekspozycyjnego przy ulicy Warszawskiej 61.

„Wystawa kostiumów i rekwizytów z filmowej adaptacji „Ogniem i mieczem” Henryka Sienkiewicza w reż. Jerzego Hofmana”

 „Wystawa kostiumów i rekwizytów z filmowej adaptacji „Ogniem i mieczem” Henryka Sienkiewicza w reż. Jerzego Hofmana”, to  tytuł  wystawy czasowej, którą od 10.09.2016r do 09.10.2016r. można zwiedzić w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie.

Serdecznie zapraszamy!