Category Archives: Archiwum

Informacja

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że  6 stycznia 2018r. wszystkie placówki Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie tj: Budynek ekspozycyjny przy ul. Warszawskiej 61, Zamek Książąt Mazowieckich oraz Oddział Muzeum w Gołotczyźnie będą nieczynne.

Rodzinna Niedziela pt: Z BABCIĄ i DZIADKIEM w MUZEUM

Zapraszamy wszystkich do udziału w pierwszej w tym roku Rodzinnej Niedzieli w Muzeum, zorganizowanej z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spotkanie odbędzie się 21.01.2018 r. w godzinach od  12.00 do 15:00 w budynku ekspozycyjnym przy ul. Warszawskiej 61.

Warsztaty zimowe w muzeum w Ciechanowie i Gołotczyźnie

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie i oddział  Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie zapraszają dzieci w wieku 7-12 lat do udziału w warsztatach przygotowanych specjalnie na okres ferii zimowych. Proponujemy zajęcia historyczno-plastyczne, lekcje muzealne i dużo kreatywnej zabawy.

Koncert świąteczno – noworoczny

Zapraszamy Państwa na koncert świąteczno – noworoczny  28 grudnia 2017r. o godzinie 17.00 do budynku ekspozycyjnego przy ul. Warszawskiej 61 w Ciechanowie. Wstęp wolny.

Życzenia świąteczne Dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

Szanowni Państwo, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, sukcesów w życiu zawodowym i w życiu prywatnym. Oby ten Nowy Nadchodzący Rok 2018 był rokiem pełnym sukcesów, radości i wszelkiej pomyślności.

Dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

Hanna Długoszewska – Nadratowska wraz z Pracownikami

Informacja dotycząca pracy w dni świąteczne w grudniu i styczniu

Uprzejmie informujemy o pracy ekspozycji muzealnych w miesiącu grudniu 2017r. i styczniu 2018r.

25 i 27  grudnia 2017r.  wszystkie ekspozycje muzealne będą nieczynne

28, 29, 30 grudnia 2017r. wszystkie ekspozycje muzealne będą czynne w godz. 8 -16

1 i 6 stycznia 2018r. wszystkie ekspozycje muzealne będą nieczynne

Spotkanie z fotografem Jackiem Boneckim

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie i Ciechanowski Klub Fotograficzny serdecznie zapraszają 14 grudnia 2017r. o godz. 18.30 do budynku ekspozycyjnego przy ul. Warszawskiej 61  na spotkanie z Panem Jackiem Boneckim – fotografem i popularyzatorem fotografii, operatorem filmowym, producentem telewizyjnym oraz dziennikarzem.  Wstęp wolny.

Ankieta z z propozycjami e-usług

Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę ws. przystąpienia Województwa Mazowieckiego do projektu pt. „Regionalna Platforma Informacyjna – Kultura na Mazowszu”.

Departament Cyfryzacji, Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w imieniu Województwa Mazowieckiego wspólnie z instytucjami kultury planuje ubiegać się o dofinansowanie wyżej wymienionego projektu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 (Działanie 2.1 – E-usługi, Podziałanie 2.1.1 – E-usługi dla Mazowsza, typ projektów – Regionalna Platforma Informacyjna (E-kultura)).