Realizacja zadania „Zakup fortepianu wraz z nagłośnieniem na potrzeby działalności kulturalnej Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

Dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie informuje, że dzięki „Dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”,  w ramach  Programu Infrastruktura Kultury przystąpiło do realizacji zadania pn. Więcej »

wystawa czasowa „Z niewoli do niepodległości”

Dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie, Dyrektor Muzeum Historycznego w Przasnyszu zapraszają na wernisaż wystawy „Z niewoli do niepodległości” 20 lipca (piątek) 2018 r. o godz. 14:00, budynek ekspozycyjny Muzeum przy ul. Warszawskiej 61       Więcej »

KONKURS – „Mazowieckie Barwy Wolontariatu” – edycja 2018

Formularz zgłoszeniowy Regulamin konkursu Więcej »

Spotkania z historią ożywioną

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie, serdecznie zaprasza na: „Spotkania z historią ożywioną” w każdą niedziele wakacji  na dziedziniec Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie. Więcej »

VI Spotkania kolekcjonerów i modelarzy-fotorelacja

W dniu 01.07.2018r. na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie odbyło się VI Spotkanie kolekcjonerów i modelarzy. Więcej »

Realizacja zadania „Zakup fortepianu wraz z nagłośnieniem na potrzeby działalności kulturalnej Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie

Dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie informuje, że dzięki „Dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”w ramach  Programu Infrastruktura Kultury przystąpiło do realizacji zadania pn. „Zakup fortepianu wraz z nagłośnieniem na potrzeby działalności kulturalnej Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie”

wystawa czasowa „Z niewoli do niepodległości”

Dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie, Dyrektor Muzeum Historycznego w Przasnyszu
zapraszają na wernisaż wystawy „Z niewoli do niepodległości” 20 lipca (piątek) 2018 r. o godz. 14:00,
budynek ekspozycyjny Muzeum przy ul. Warszawskiej 61       w Ciechanowie

KONKURS – „Mazowieckie Barwy Wolontariatu” – edycja 2018

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu

Spotkania z historią ożywioną

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie, serdecznie zaprasza na: „Spotkania z historią ożywioną” w każdą niedziele wakacji  na dziedziniec Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie.

VI Spotkania kolekcjonerów i modelarzy-fotorelacja

W dniu 01.07.2018r. na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie odbyło się VI Spotkanie kolekcjonerów i modelarzy.

Informacja

Informujemy, że w związku z licznymi wiatrołomami powstałymi w wyniku silnych burz i wichur, wprowadzono ograniczenia w zwiedzaniu parku w  naszym oddziale – kompleksie muzealnym w Gołotczyźnie.

Przemieszczenie się po terenie zieleńca możliwe jest tylko za zgodą przewodników.

Ograniczenia te będą funkcjonowały do zakończenia prac porządkowych (usuwanie szkód i nadłamanych konarów drzew).

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Warsztaty Letnie w Muzeum

Zbliżają się wakacje, czas odpoczynku od nauki, ale nie od artystyczno-edukacyjnych wrażeń w naszym Muzeum!

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w wakacyjnych warsztatach muzealnych w Ciechanowie i Gołotczyźnie.

Wykład pt: Kampania wojenna 1806/07 na północnym Mazowszu oczami medyka widziana.

Dnia 21.06.2018r. o godz.17:00 w Budynku ekspozycyjnym Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie odbyło się spotkanie z dr Marią J. Turos, która wygłosiła wykład  pt: „Kampania wojenna 1806/07 na północnym Mazowszu oczami medyka widziana”.

Wystawa czasowa: Igłą malowane

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie serdecznie zaprasza  do zwiedzania wystawy czasowej prac Pani Małgorzaty Ruszczyńskiej znajdujących się w  Dworku  Aleksandry Bąkowskiej w Gołotczyźnie.Wystawa „Igłą malowane”prezentuje ponad 30 prac wykonanych haftem krzyżykowym i eksponowana będzie do końca sierpnia 2018r. Zapraszamy!

Kurator wystawy: Jolanta Ostaszewska