„ FERIE W MUZEUM” DOBIEGŁY KOŃCA 2011r.

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie składa serdeczne podziękowania niżej wymienionym sponsorom:
Bank Spółdzielczy w Ciechanowie,
Cukiernia Z. Sadowski, Cukiernia R. Wilga,
Zakład Poligraficzny Druk- Serwis,
PKS S.A. Ciechanów, którzy zaangażowali się w organizowaną od wielu lat akcję „Ferie w Muzeum”.

Dzięki wsparciu wyżej wymienionych sponsorów, tegoroczne
„Ferie w Muzeum” mogły trwać w dniach od 14 do 25 lutego 2011r., a na milusińskich czekało dużo atrakcji.

Dzięki uprzejmości komendantów Komendy Powiatowej Policji
i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie, dzieci zwiedziły placówki, prowadziły rozmowy z policjantami i strażakami na temat ich niebezpiecznej pracy, przymierzały również stroje, w których na codzień oni pracują. Atrakcją tegorocznych Ferii było wyjście do Kina Łydynia, wsparte przez Ciechanowski Bank Spółdzielczy oraz Zakład Poligraficzny DRUIK – SERWIS oraz bal karnawałowy, na który poczęstunek przygotowała firma cukiernicza Państwa Sadowskich i Cukiernia R. Wilga. Dzięki zaangażowaniu PKS S.A. Ciechanów, dzieci mgły pojechać do Muzeum w Gołotczyźnie, wziąć udział w zorganizowa-nym kuligu z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek oraz pełni wrażeń bezpiecznie wrócić do swoich rodziców, aby podzielić się niezapomnianymi chwilami spędzonymi w Muzeum.